YK-11 Powder – 1g
SR9009 Powder – 1g
SR9011 Powder – 1g
ACP-105 Solution 10mg/ml – 50ml
AC-262 Solution 10mg/ml – 50ml
SR9009 Solution 10mg/ml – 50ml | Stenabolic
OTR-AC Powder – 1g
RAD150 Solution 10mg/ml – 50ml
Buy RAD150 Solution 10mg/ml (50ml) from Chemyo Labs. Third-party tested for identity, purity, and concentration. Batch-coded, induction sealed, discreet US & international shipping.
| Specification | Details |
|---|
| Application | Selective Androgen Receptor Modulator |
| Concentration | 10mg/ml (1%) |
| Volume | 50ml |
| Composition | 99% DMSO, 1% RAD150 (>99% purity) |
| CAS Number | 1208070-53-4 |
| Molar Mass | 497.93 g/mol |
| Chemical Formula | C27H20ClN5O3 |
| Synonyms | TLB-150 Benzoate |
| Storage | Store in a cool, dry place. Minimize open-air exposure. |
| Shipping | Discreet – USA, Australia, Europe |
LGD 4033 Solution 10mg/ml – 50ml
Buy LGD 4033 Solution 10mg/ml (50ml) from Chemyo Labs — third-party tested for identity, purity, and concentration. Induction sealed, batch coded, and discreetly shipped across the USA, Australia, and Europe.
| Specification | Details |
|---|---|
| Application | Selective Androgen Receptor Modulator |
| Concentration | 1% (10mg/ml) |
| Volume | 50ml |
| Composition | 99% PEG400, 1% LGD-4033 (>99% purity) |
| CAS | 1165910-22-4 |
| Molar Mass | 338.25 g/mol |
| Chemical Formula | C14H12F6N2O |
| Synonyms | LGD4033, LGD-4033, LGD4, LGD-4 |
| Packaging | Induction sealed, batch coded |
| Storage | Store in cool, dry place. Minimize open air exposure |